معاون باشگاه استقلال: مجیدی سرمربی تیم در آسیا است و از او حمایت می کنیم، بعضی شیطنت کردند

به گزارش وبلاگ فیروزآباد، معاون باشگاه استقلال گفت: نام فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال در آسیا رد شده است و با قدرت از این مربی حمایت می کنیم.

معاون باشگاه استقلال: مجیدی سرمربی تیم در آسیا است و از او حمایت می کنیم، بعضی شیطنت کردند

مهدی نوروزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ فیروزآباد، درباره انتشار خبر مذاکره باشگاه استقلال با آندره آ استراماچونی در رسانه های ایتالیایی گفت: آنها براساس رسانه های ایرانی پیگیری و این مطالب را منتشر می نمایند. احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه در یک برنامه تلویزیونی مسائل را شرح داد. به خاطر اینکه در پرونده های فیفا محکوم می شویم، برای رسیدگی به پرونده استراماچونی راهی ایتالیا شدیم. مبلغی که این مربی درخواست نموده، مبلغ کمی نیست، اما سفر ما به ایتالیا باعث سوء تفاهم شد.

وی اضافه نمود: لیست آسیایی تیم را ارسال کردیم که نام فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی رد شده است. زمانی که استقلال نتیجه نگرفت، از او حمایت کردیم. درباره این سفر و در جریان سفر با مجیدی ارتباط داشتیم و نمی دانم چرا اینگونه شده است. سعید رمضانی، سرپرست تیم و مجیدی از یک ماه و نیم پیش در جریان بودند که برای مذاکره با استراماچونی به سفارت ایتالیا در ایران درخواست داده بودیم. برای اینکه تحت پروتکل بهداشتی باشیم، شرط گذاشتند که تیم مقابل در ایتالیا این سفر را بدون اینکه ما به قرنطینه برویم، بپذیرد. این فرایند آنقدر زمان برد که به قبل از دربی خورد.

معاون اقتصادی باشگاه استقلال اعلام نمود: به قراردادهای مان احترام می گذاریم و کوشش ما برای حل مشکلاتی اقتصادی باشگاه در فیفا است. موضوع سفر ما به ایتالیا جدی نبود، اما بعضی ها در این شرایط دوست دارند سوء استفاده نمایند. از فدراسیون فوتبال بپرسید که در لیست آسیایی استقلال نام فرهاد مجیدی هست یا نه. 20 روز پیش لیست را دادیم و اگر چیزی در ذهن مان بود، برای فرستادن لیست صبر می کردیم تا برای مذاکره برویم و برگردیم. با مجیدی قرارداد داریم و تکلیف تعیین است. رفتار مجیدی برای ما تعجب برانگیز بود. در جریان بازی ها با باخت استقلال آنقدر بهم می ریختیم و به عنوان مثال در ملاقات با فولاد خوزستان من و سعادتمند 15 دقیقه روی جایگاه مان نشسته بودیم. در زمان پیروزی ها، سعی می کردیم پاداش ها را بدهیم و به نوعی تشکر نموده باشیم. علاقه ما به مجیدی، با شیطنت بعضی ها در آستانه فینال جام حذفی شکل دیگری جلوه داده شد.

نوروزی با بیان اینکه برای حفظ آرامش استقلال باید کوشش کرد، اضافه نمود: حاضر هستم مجیدی را از نزدیک ببینم و از او دلجویی کنم. استقلال جای مَن مَن کردن نیست، چرا که این نام آنقدر عظیم است که بحث غرور مطرح نیست. حاضر هستیم برای حفظ آرامش تیم هر کاری انجام دهیم. قبل از شروع دربی با مجیدی خوش و بش و حتی درباره این سفر شوخی کردیم. موضوع رد و بدل شده بین ما صمیمانه بود و پس از دربی نیز برای او پیغام تبریک و تشکر فرستادیم. خودم به او پیغام دادم و گفتم امیدوارم قهرمان جام حذفی و آسیا شویم. نمی دانم چه کسی با او صحبت کرد تا ذهنیتش خراب گردد و عکس العمل نشان دهد. مگر یک تیم چند اسطوره به نام مجیدی دارد که خاطرات خوبی برای طرفداران درست نموده باشد؟ مجیدی جزو سرمایه های باشگاه است و باید شأن و شخصیتش حفظ گردد. فضای بوجود آمده برای استقلال مطلوب نیست و دنبال این هستیم که کدورت ها و سوء تفاهم ها را رفع کنیم. نباید بگذاریم نه به باشگاه و نه به مجیدی خدشه ای وارد گردد. همه باید به نفع استقلال کوتاه بیایند.

وی در ارتباط با جلسه امروز هیئت مدیره استقلال و بحث استعفای مجیدی بیان کرد: مجیدی استعفای رسمی ننموده که به آن بپردازیم. او باید با قدرت تیم را آماده فینال جام حذفی و آسیا کند. در آسیا در خدمت مجیدی هستیم و با قدرت از او حمایت می کنیم. جلسه هیئت مدیره به گزارش بدهی ها، سفرمان به ایتالیا برای مذاکره با استراماچونی و پرداخت پول وینفرد شفر ارتباط دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "معاون باشگاه استقلال: مجیدی سرمربی تیم در آسیا است و از او حمایت می کنیم، بعضی شیطنت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون باشگاه استقلال: مجیدی سرمربی تیم در آسیا است و از او حمایت می کنیم، بعضی شیطنت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید